חברת טל גל שעשועון בע״מ , ו770 פארק רשת משחקיות שמה לה למטרה להמשיך ולפתח את עסקי הלונה פארק והמשחקיות במדינת ישראל, להתחדש ולהפתיע עם מתקנים חדשים, מרגשים ומיוחדים, בצד שמירה ללא סייג על הבטיחות והאבטחה.

הערכים שלנו

שמחה והנאה

זהו אחד הערכים החשובים ביותר שלנו. אנו משקיעים משאבים רבים ומחשבה כיצד לגרום לכם לשמחה גדולה המתאימים לגילאים שונים: לפעוטות ולילדים, לנוער ולמבוגרים. כל אחד יכול להתרגש מהמגוון העצום שאנחנו מציעים.

בטיחות

מראשית הקמתנו, לפני יותר מ-30 שנה, חרתנו על דגלנו את נושא הבטיחות ואנו משקיעים את מיטב המאמצים בשמירה עליו. כל מתקן המיובא על ידינו נבחר בקפידה ועובר בדיקות יסודיות, על ידי מומחים בעלי שם עולמי, במטרה להביא לכם רק את המתקנים האמינים ביותר, מבלי להתפתות למתקנים זולים ולחיקויים הקיימים בשוק העולמי. משאבים רבים מוקצים לטובת תחזוקת המתקנים באופן שוטף וקבוע, הכוללת בדיקות תקינות וטיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

770 פארק

בכניסה לעיר בית שמש מתנוסס לו פארק שעשועים חדש ומרהיב, מהמתקדמים ומהמרגשים ביותר בארץ. 770 פארק, הפרוש על פני כ-5000 מטר, הנימצא במתחם שער העיר בית שמש מטופח להפליא ומעניק תחושה של בילוי בחו”ל. הצעירים ואוהבי האקסטרים שביניכם ימצאו כאן שפע של מתקנים מרתקים ומשוכללים ברמה בינלאומית. הקטנטנים ימצאו מגוון רחב של פעילויות עתירות דמיון ושעשוע בתוך המשחקייה

המתחם מציע בילוי נהדר התפאורה המיוחדת של המתחם , צמחייה עשירה, מדשאות ועצי נוי, והמתקנים יוצאי הדופן – כולם ביחד יוצרים חוויה שונה ומעניינת, שכמותה לא תחוו בשום פארק אחר בארץ. ברחבי הפארק מוצבים ספסלים נוחים, המאפשרים לכל משפחה לאגור כוחות לפני המתקן הבא. על הפיאצה אפשר לפרוש שמיכה ולנוח בכיף או לאכול. בשטח המתחם מפוזר שירותי נוחות

כרטיס הכניסה האלקטורי כרטיס ויזה ממש בוא רוכשים בקופה מאפשר שימוש במתקנים בהתענה, למעט “סקייט 360” (מתקן לופ), הכרוך בתשלום נוסף (20 ש”ח לאדם- העלייה למתקן בודד).

רוצים להתעדכן בכל מה שחדש?מלאו את הפרטים וקבלו עידכונים